PAR LEDUS SKOLU

    Ledus Skola ir vieta, kur pulcējas cilvēki, lai uzturētu savu enerģiju možu un celtu savas dzīves kvalitāti. Mēs degam par to, lai katra diena, kas mums tiek dota ir enerģijas, dzīvotprieka un  mīlestības pilna.

    Mūsdienu laikmets prasa arvien vairāk nākt atpakaļ pie sevis, sava spēka un sevis sajušanas. Mūsu dziļa pārliecība ir tā, ka tieši atnākot pie sevis ir iespējams stabili būt it visā, ko dzīve mums piedāvā.

    Latvijas klimats un daba ir lielisks sabiedrotais šajā ceļā, tieši tādēļ spēja smelties dabas spēku jebkuros laika apstākļos. Tā ir kā mūsu bezmaksas elektrostacija. Papildus enerģijas lādiņam, mēs caur spēju sevi atslābināt ledainā ūdenī apgūstam prasmi būt daudz noturīgākiem prêt stresu, ar ko nākas saskarties ikdienā.

    Mūsu pārliecība ir – veselība un enerģija rada laimīgu cilvēku un laimīgs cilvēks rada laimīgu pasauli sev apkārt!

    Ja vēlies nonākt tuvāk dabai visos līmeņos (fiziski, garīgi un arī emocionāli), pievienojies Ledus Skolas pulkā! 

KĀ RADĀS IDEJA?

    Kādā reizē Uguns Skolas vadītājas Lauras Dennler veidotā Facebook.com “ Iedvesmas” grupā bija kolosāla akcija- cilvēki, viens otram, dāvināja kaut ko no sevis. Es arī vēlējos dāvināt. Izlēmu, ka varētu parādīt cilvēkiem metodi, kā atslābināties ledainā ūdenī un iegūt enerģiju, spēcīgu imunitāti un milzīgu laimes sajūtu.

   Man par lielu pārsteigumu bija liela atsaucība un es pirmo reizi iedrošināju cilvēkus iemācīties izmantot aukstumu savā labā. Un viņi bija sajūsmā. Viņi mainīja savas dzīves un sāka praktizēt aukstās peldes savā ikdienā.  Tā es novadīju vēl nodarbību tuviem no Uguns Skolas loka un saņēmu iedrošinājumu, ka cilvēkiem noder tas, kā es iemācu izbaudīt aukstumu sev ļoti saudzīgā un veselīgā veidā.

   Ledus Skola dibinātāja Brigita Mironova stāsta: “Mans ceļš uz ziemas peldēm aizsākās 2010. gadā. Ilgu laiku pirms tam jau bija vilkme un vēlme uzsākt ziemas peldēšanu, bet bija bail.

   Es uzzināju par Roņu kustību Latvijā. Ļoti iedvesmoja Raganas roņu vadītāja, Kristīne Rāte. Pirmo reizi es ziemas peldes uzsāku pievienojoties Raganas roņiem. Kopā ar viņiem guvu drosmi iegremdēties ālinģī. Toreiz vienai ko tādu izdarīt šķita neiespējami.  

  Ar laiku sāku peldēt viena pati, pētīt šo procesu dziļāk, vērot sajūtas. Es aukstajās  peldēs atradu sev  spēcīgu, dziedinošu un dzīves kvalitāti uzlabojošu instrumentu, ko viegli var integrēt savā ikdienā. Vēlāk  iedvesmojos arī no apbrīnojamā ledus vīra Wim Hoff, kurš ir izstrādājis jaudīgu metodi, kur ar elpošanas, prāta fokusa un aukstuma palīdzību iespējams ietekmēt savus fizioloģiskos procesus ļoti dziļos līmeņos.

   2018.gadā arī devos pie Wim Hoff uz Nīderlandi un apguvu viņa metodi padziļināti.

    Esmu izveidojusi Ledus Skolu un iedrošinu daudzus cilvēkus izmantot dabas spēku savā labā. Mani sajūsmina un iedvesmo tas, kā cilvēki apgūstot spēju kontrolēt sevi ledainā ūdenī, maina ieradumus, uzlabo savu dzīves kvalitāti un dzīvo daudz jaudīgāku un pilnasinīgāku dzīvi.    Esmu ļoti pagodināta  un pateicīga Visumam par iespēju iedrošināt cilvēkus sadraudzēties ar aukstumu un mainīt dzīves kvalitāti!”

BRIGITAS STĀSTS

Ledus Skola dibinātājas Brigitas Mironovas stāsts:

Dzīve bija pagriezusies tā, ka man vienai bija jāaudzina 3 bērni no kuriem mazākajam tad bija 4 mēneši, meitiņai 3 gadi un vecākajam dēlam toreiz bija 14 gadi. Es nezināju kā dzīvot tālāk, es biju nobijusies par nākotni un neredzēju iespējas , kā tikt ar visu galā. 

Bija novembris. Ārā tumšs, lija lietus ar slapju sniegu. Savā izmisumā es lielākos bērnus atstāju pie draudzenes, mašīnā ieliku ratus ar bēbi un braucu uz Kaļkugravas avotiem – tā ir vieta netālu no Siguldas, kur maģiskā ezeriņā saplūst 7 avoti. Tur temperatūra visu cauru gadu ir ap +6 C, ziemā tas neaizsalst un vasarā vienmēr ir auksts.

Pa tumsu un dubļiem viena pati ar ratiem un savu bēbi es devos lejā pa kalnu līdz ezeriņam. Novilku drēbes un ielīdu ezerā. Bēbis tikmēr drošībā gulēja ratos.

Aukstums, kas pārņēma manu ķermeni bija tik šokējoši spirdzinošs, ka tajā brīdī viss mans ķermenis, prāts un gars pārslēdzās uz to, ka atrodos ekstrēmos apstākļos – kaila aukstā ezerā. Es izpeldēju līkumu un izrāpos no ezera. Saģērbos un stūmos ar ratiem pa slapjo un dubļiem klāto kalnu atpakaļ.  Iekāpu mašīnā un mani bija pārņēmis totāls miers. Ne miņas no izmisuma un bezizejas sajūtas. Viss grūtums bija vienkārši pazudis.

Aukstās peldes bija mans veids, kā es tiku pāri smagiem brīžiem savā dzīvē, un tas joprojām man palīdz uzturēt savu ķermeni un garu mundru, veselu un spēcīgu.   Aukstās peldes ir mana ikdiena un enerģijas avots jau vairāk kā 7 gadus jebkādos laikapstākļos. Ja gribi iegūt papildus spēku un prieku savai dzīvei un mērķu sasniegšanai, tad tiekamies praktiskajā nodarbībā, kur parādīšu Tev kā izmantojot šo metodi varēsi tikt pie tiem rezultātiem, ko Tu vēlies.

Priecāšos no Jums saņemt ziņu:

Facebook
Instagram
LinkedIn